Příjemné ubytování v srdci Šumavy

Apartmány jsou umístěny v přední části statku, který stojí přímo v srdci obce na samostatném pozemku. Jedná se o nově zrekonstruovaný statek, ve kterém jsou apartmány a byt majitele. Z velkého dvora se po venkovním schodišti ( tzv.pavlači ) vchází na chodbu, z které je přístupný jeden 3l. a jeden 4l. apartmán. Další apartmány jsou řešeny v samostatném bývalém letním bytě. Vlastní vchod v průjezdu statku.

...

Apartmán č.1

Menší 3l. apartmán se skládá z kuchyňky (jídelní stůl, 3x židle), sociálního zařízení (WC v rámci koupelny, koupelna - sprchový kout, T+S, umyvadlo, zrcadlo, věšáky, žebřinový radiátor) a pokoje (lůžka, 2x lampička, BTV se satelitním příjmem, věšáky).

Ukázat detail pokoje
...

Apartmán č.2

Ve větším 4 l. apartmánu je malá chodbička, z které se dále jde na sociální zařízení (WC v rámci koupelny, koupelna - sprchový kout, T+S, umyvadlo, zrcadlo, věšáky, žebřinový radiátor), do kuchyně (rohová rozkládací sedačka, stůl, 4x židle) a do pokoje (lůžka, 2x lampička, BTV se satelitním příjmem, věšák).

Ukázat detail pokoje
...

Apartmán č.3

Tento apartmán je zcela samostatná část domu, má vlastní vchod ze dvora. Apartmán má 2 ložnice ( dvoulůžko + jednolůžko ), obývák s krbovými kamny, vybavenou kuchyň, koupelnu s velkou rohovou vanou a dvěma umyvadly. Vedle koupelny je ještě malá ložnice s dvoulůžkem. Celková výměra je 98 m2.

Ukázat detail pokoje

  • V létě je na uzavřeném dvoře napuštěn bazén hluboký 96 cm s pískovou filtrací. Je umístěn na velice slunném místě, takže voda je za 3 dny velice příjemná 🙂
  • Od jara do podzimu je postavena trampolína o průměru 290 cm
  • Pískovitě je řešeno pod střechou bývalého seníku, tudíž si děti mohou hrát i při nepřízni počasí venku.
  • Obrovskou výhodou je uzavřený dvůr. Psi návštěvníci :-), nemohou utéct a děti jsou při hrách také mimo dosah vozovky. Za stodolou je pro ubytované ohniště a velký pozemek pro míčové hry.
  • Nabízíme také společenskou místnost, která se dá využívat jak při nepřízni počasí tak k různým oslavám večírkům apod. Ráno se zde podává snídaně v podobě švédského stolu.
  • Ubytovaným také poskytujeme k zapůjčení zahradní gril včetně veškerého paliva
  • Pro rodiny s menšími dětmi máme k zapůjčení dětskou postýlku ( celkem 2 ), dětskou židličku (2)nebo na pěší tůry dětskou krosnu CHICO do 20 kg .

...

Snídaně